Pages Navigation Menu

Wszystko jest energią

O MNIE

image

Dariusz Emanowicz

Uzdrowiciel praniczny – specjalizujący się w schorzeniach kręgosłupa. Od kilkunastu lat stosuje połączone techniki uzdrawiania pranicznego i dotyku kwantowego. Kiedy po raz pierwszy widzi się efekty użycia stosowanej przez niego techniki, może być to przeżycie zaskakujące i niezapomniane. Skutki są natychmiastowe i niezwykłe: można wręcz zobaczyć, jak kości samorzutnie powracają do właściwego położenia, następuje szybka korekta struktury szkieletu, złagodzenie bólu a narządy, układy i gruczoły odzyskują równowagę.

W stosowanej przez niego metodzie nie ma nic nadprzyrodzonego czy paranormalnego. Opiera się ona na naturalnych prawach, których większość ludzi nie jest świadoma. Aby istniało życie w organiźmie musi być energia życiowa, która służy jako katalizator przyspieszający tempo reakcji biochemicznych, zachodzących w naturalnym procesie samouzdrawiania ciała. To co nazywamy „cudownym uzdrowieniem” nie jest niczym innym jak tylko zwiększonym tempem samoleczenia. Jest zwolennikiem współpracy z lekarzem prowadzącym danego pacjenta.

Pomaga też przy chorobach serca, układu krążenia,stanach zapalnych oczu, alergiach, chorobach układu wewnętrznego, pokarmowego i innych.