Pages Navigation Menu
 
 

Wszystko jest energią

O MNIE

image

Dariusz Emanowicz

Kiedy po raz pierwszy widzi się efekty użycia stosowanej przez niego techniki, może być to przeżycie zaskakujące i niezapomniane.

Skutki są natychmiastowe i niezwykłe: można wręcz zobaczyć, jak kości samorzutnie powracają do właściwego położenia, następuje szybka korekta struktury szkieletu, złagodzenie bólu a narządy, układy i gruczoły odzyskują równowagę.

W stosowanej przez niego metodzie nie ma nic nadprzyrodzonego czy paranormalnego. Opiera się ona na naturalnych prawach, których większość ludzi nie jest świadoma. Aby istniało życie w organiźmie musi być energia życiowa, która służy jako katalizator przyspieszający tempo reakcji biochemicznych, zachodzących w naturalnym procesie samouzdrawiania ciała. To co nazywamy „cudownym uzdrowieniem” nie jest niczym innym jak tylko zwiększonym tempem samoleczenia.

Jest zwolennikiem współpracy z lekarzem prowadzącym danego pacjenta.

Pomaga też przy chorobach serca, układu krążenia,stanach zapalnych oczu, alergiach, chorobach układu wewnętrznego, pokarmowego i innych.

Uzdrowiciel oraz spokojna przystań, w której odnaleźć można nadzieję i odwagę w swojej podróży po często burzliwych rejsach na oceanie życia. Prowadzi indywidualne spotkania, grupowe zajęcia oraz 7-dniowe warsztaty wyjazdowe w plenerze. Od kilkunastu lat stosuje techniki oparte na naturalnych prawach, których większość ludzi nie jest świadoma.

Uzdrawianie to kierunek bazujący na zasadzie, że ciało każdej żywej istoty dąży do samo-uzdrawiania, oraz że proces ten można pobudzić, wspomóc  czy przyspieszyć dzięki zwiększeniu ilości energii życiowej. 

To człowiek dla którego życie to bezcenny dar i piękna przygoda. Swoją postawą, bezwarunkową miłością, mądrością, doświadczeniem, znajomością ludzkiej natury oraz dobrym humorem inspiruje do ciągłego rozwoju, uważności, uczenia się i wpływania na swoje zdrowie i życie poprzez zrozumienie emocji oraz sygnałów płynących z ciała. Wyznaje proste, ponadczasowe zasady mające źródło we wnętrzu każdego człowieka, oparte na miłości i pozytywnym podejściu do życia. Zaznacza jak ważne jest zachowanie równowagi ciała, umysłu i duszy.

Ma wspaniałe wyczucie. Każdemu indywidualnie stwarza możliwości do doskonalenia oraz samo-uzdrawiania, dzięki prostym codziennym działaniom. Przekazuje wiarę w to, że każdy posiada w sobie wspaniałą moc i potrzebne zdolności do wyzdrowienia oraz realizacji swoich marzeń i pragnień. Wyznaje głębokie i uniwersalne wartości duchowe – ponad podziałami.  Jest zdania, że zrozumienie, miłość, akceptacja i zaufanie są bazą stwarzającą możliwości doznawania i delektowania się chwilą Tu i Teraz.

Są kluczem do życia w zdrowiu, szczęściu i dostatku w zgodzie z samym sobą.

Czasami bardzo kontrowersyjny w podejściu do choroby. Jak sam o sobie mówi „zyskuje przy bliższym poznaniu”.

Ponadto, jest pasjonatem Wody oraz jej dobroczynnego wpływu na organizm ludzki. Uważa że woda jest nie tylko potrzebna do życia ale jest wręcz samym życiem. Jest miłośnikiem przyrody, przynoszącej ukojenie i wewnętrzną harmonię i spokój.